Hurdacı

Hurdacı geri dönüşüm sektörüne katkı sağlayan en önemli mesleklerdendir. Birbirinden farklı metal türlerinin yanında kağıt ve plastik gibi malzemelerin doğadan uzaklaştırılmasına katkı sağlar. Kullanım ömrünü dolduran ve artık fayda sağlamayan materyallerin yeniden üretime kavuşmasını sağlayan hurdacılık için alanının uzman firmalarından destek alınmalıdır. Bu kapsamda hurda işi yapanların görev tanımından birkaç maddeyle söz etmek mümkündür:

  • Hurda değerindeki materyalleri toplamak,
  • Materyallerin türlerine göre ayrışmasını sağlamak,
  • Hurda materyallerinin değerlemesini yapmak,
  • Geri dönüşüm süreçlerini yönetmek.

Gerekli belge ve çalışma izinleriyle hareket eden hurda firmaları başta İstanbul olmak üzere her şehirde hizmet vermektedir. Hem alım hem de satımında faaliyet gösteren bu firmaların başında yer alan firmamızla iletişime geçerek her türlü hurdanızın fiyatını öğrenebilirsiniz.

En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı firmaları kişilerin ya da firmaların elinde bulunan hurdaları almak için hizmet veren firmalardır. Hurdaya ayrılan malzemelerin alınacağı adrese göre hizmet veren böyle firmalar hurda cinsi ve miktarına göre fiyatlandırma yapar. Günümüzde İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veren hurda firmaları için +90 534 844 46 77 numaralı iletişim hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

En yakın hurdacı

Londra Metal Borsası’nın verilerine göre belirlenen alüminyum hurda fiyatları günlük olarak değişkenlik göstermektedir. Dolar bazında değerlendirmeye alınan bu sektörde resmi işlem yapmayan firmalardan uzak durulmalıdır. Sertifikalı ve anında ödeme yapan güvenilir hurda firmalarıyla çalışarak sizlerde geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı olarak faaliyet gösteren firmamız başta bakır olmak üzere alüminyum, demir, sarı hurda, krom, kağıt, plastik gibi malzemelerin alım satımını gerçekleştirir. Hurda firmaları kullanım ömrünü dolduran ve çöpe ayrılan böyle malzemelerin yeniden üretime dahil edilmesine zemin hazırlar.

7/24 irtibat kurabileceğiniz ekiplerimiz konumunuza en yakın noktadan sizlere ulaşır. Adresinize gelen hurda ekipleri hurda cinsinin belirlenmesinden sonra fiyat ve kg incelemelerini tamamlar. Karşılıklı anlaşmalar sağlandıktan sonra hurda alım işlemleri gerçekleştirilerek ödemeleri yapılır.

Hurdacı Esenyurt

İstanbul hurdacı Esenyurt ekiplerimizin gerçekleştirdiği hizmetler tüm Esenyurt ve mahallerinde hizmet verir. Bir telefonunuzla adresinize gelen profesyonel ekipler sadece ev değil iş yeri hurdalarıyla da ilgilenir. Sanayi, inşaat ve organize gibi alanlarda bol miktarda bulunan hurda çeşitlerinin doğadan arındırılmasına katkı sağlarlar. Elinizdeki hurda çeşidinin tespiti ve fiyatlandırılması hakkında +90 534 844 46 77 numaralı iletişim kanalını kullanabilirsiniz.

Güvenilir, hızlı ve yüksek fiyatlı işlem yapan personellerimizin faaliyet alanlarını böylece daha detaylı öğrenebilirsiniz. Günümüz koşullarından en yüksek ücretlerden satışı yapılan hurda çeşitleri için hemen şimdi ekiplerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimizin alımını gerçekleştirdiği en pahalı hurda türlerini de yine ekiplerimizle görüşerek öğrenebilirsiniz.

Hurdacı Telefonu

İstanbul hurdacı telefonu için güvenilir bir kaynak arıyorsanız +90 534 844 46 77 numarasını kullanabilirsiniz. Uzun yıllardır başta İstanbul olmak üzere cihaz illerde hizmet veren firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır. Ekiplerimizle gerçekleştireceğiniz görüşmelerde hurda alım – satım aşamalarının detaylarını öğrenmek oldukça kolay. Her türlü hurda çeşidinin geri dönüşüme gönderilmesine ön ayak olan firmamız sayesinde sizlerde ek kazanç elde edebilirsiniz.

En güvenilir hurda firması olarak hizmet veren firmamızın güncel hurda fiyatlarını da mutlaka web sitemiz üzerinden incelemelisiniz. Kilogram bazlı belirtilen bu net fiyatlar Londra Metal Borsası baz alınarak belirlendiği için günlük düşüş ve yükselişlerini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hurdacı Ne İş Yapar?

Hurdacı olarak adlandırılan firmalar kullanım ömrü dolan metal çeşitlerini toplar. Öte yandan kağıt, plastik gibi malzemelerinde geri dönüşüme gönderilmesini zemin hazırlayan hurda firmaları doğa kirliliğinin önlenmesi adına çalışır.

En Pahalı Hurda Nedir?

Hurda türleri kendi arasında farklı fiyat politikalarına sahiptir. Genellikle metal malzemeler üzerinden yürütülen hurda işinde en pahalı olanlar bakır, alüminyum, demir ve bunlara benzeyen materyallerdir.

Hurdacılık Belgesi Nereden Alınır?

Hurdacılık Belgesi alabilmek için TC. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri’ne yapılacak başvurularla alınabilir. Yapılan başvurularda gerekli evraklar incelenir. Herhangi bir eksiklik görülmediği takdirde gerekli ödemeler yapıldıktan sonra bu belge temin edilebilir.

WhatsApp Sipariş Hemen Ara